Wydawca treści Wydawca treści

Nasze certyfikaty

OTL w Świebodzinie posiada niżej wymienione certyfikaty, które są potwierdzeniem naszych kompetencji i wiążą się z wysoką jakością świadczonych usług i produktów takich jak:

 

  • „FSC®" - jest potwierdzeniem że produkt został wykonany z surowca pochodzącego z lasów certyfikowanych zgodnie ze standardami odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Umożliwia kontrolę przepływu surowca na każdym etapie łańcucha produkcji. Certyfikat wydawany przez SGS Polska sp. z.o.o.Certyfikat został uzyskany 4.01.2013 r. i ważny jest do 4.10.2020 r.
  • "Pan Karp" - jest potwierdzaniem jakości prowadzonej hodowli w naturalnych warunkach. Certyfikat wydawany jest przez "Towarzystwo Promocji Ryb",

Kar z lasu … i wiesz co jesz !! chroniony prawnie

Miło nam poinformować iż nasz słowny znak towarowy karp z lasu … i wiesz co !! przeszedł pozytywnie rejestracje w UP RP. Potwierdzenie tego fakt jest ŚWIADECTWO OCHRONNE o nr 262347.

 

  • Certyfikat "Legalny Urząd" oraz „Microsoft Software Assets Managment" - są potwierdzeniem użytkowania przez OTL oprogramowania pochodzącego z legalnego źródła.